ÖVRIGT / Speglar / Spegel 1648041
nr 164 8041
Nyrokoko, förgylld H207 + sockel 2 del
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 5 augusti 2002
kl 18:00:00
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.