ÖVRIGT / Speglar / Spegel 1648041
nr 164 8041
Nyrokoko, förgylld H207 + sockel 2 del
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 5 augusti 2002
kl 18:00:00
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.
nr 164 8041
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 3.800 kr |
måndag 5 augusti 2002 |
Nyrokoko